Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gideonsbergs IF

Följ

Gideonsbergs IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

November 2023

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.44
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
  • 2Tor
    • 17:30

      Träning F-18


      18:30
  • 3Fre
  • 4Lör
  • 5Sön
  • 6Mån
    v.45
    • 17:00

      Träning P-17


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:30
    • 18:00

      Träning P-17


      19:00
    • 19:00

      Träning Division 1


      20:15
  • 7Tis
    • 17:00

      Träning F-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Inomhusträning - val av dag P-16


      19:00
    • 18:00

      Träning P-16


      19:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
  • 8Ons
    • 16:30

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-17


      18:00
    • 17:00

      Träning F-15


      18:00
    • 18:00

      Träning Division 1


      19:30
  • 9Tor
    • 17:00

      Träning P-18


      18:00
    • 17:30

      Träning F-18


      18:30
    • 18:00

      Träning P-16


      19:00
  • 10Fre
    • 18:30

      Träning P-15


      19:30
  • 11Lör
    • Heldag

      Kick-cup 2023 P-14

    • 11:00

      Träning F-10


      12:30
    • 13:00

      GIF1 - Åsunda2 P-14


      14:30
    • 13:20

      GIF2 - Sala svart P-14


      14:30
    • 14:30

      GIF1 - Sala svart P-14


      15:30
    • 14:30

      GIF2 - Åsunda 1 P-14


      15:30
    • 15:10

      GIF1 - Åsunda1 P-14


      16:30
    • 15:30

      GIF2 - Sala röd P-14


      16:30
    • 16:10

      GIF1 - Sala röd P-14


      17:30
    • 16:30

      GIF2 - Åsunda2 P-14


      17:30
  • 12Sön
  • 13Mån
    v.46
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-17


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:30
    • 18:00

      Träning P-17


      19:00
    • 18:00

      Föräldramöte P-10


      19:00
    • 18:45

      Träning F-12


      20:00
    • 19:00

      Träning Division 1


      20:15
  • 14Tis
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Avslutning med Pizza F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-16


      19:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
  • 15Ons
  • 16Tor
    • 17:00

      Träning P-18


      18:00
    • 17:30

      Träning F-18


      18:30
    • 18:00

      Träning P-16


      19:00
    • 18:30

      Träning F-10


      20:00
    • 18:30

      Föräldramöte F-10


      20:00
  • 17Fre
    • 18:30

      Träning P-15


      19:30
  • 18Lör
    • 09:30

      Träning F-13


      11:00
    • 10:00

      Träning P-14


      11:30
    • 11:00

      Träning F-10


      12:30
  • 19Sön
  • 20Mån
    v.47
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-17


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:30
    • 17:15

      Avslutning 2023 P-14


      20:00
    • 18:00

      Träning P-17


      19:00
    • 18:45

      Träning F-12


      20:00
    • 19:00

      Träning Division 1


      20:15
  • 21Tis
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-16


      19:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
  • 22Ons
  • 23Tor
    • 17:00

      Träning P-18


      18:00
    • 17:30

      Träning F-18


      18:30
    • 18:00

      Träning P-16


      19:00
    • 18:30

      Träning F-10


      20:00
  • 24Fre
    • 18:30

      Träning P-15


      19:30
  • 25Lör
    • 10:00

      Träning P-14


      11:30
    • 11:30

      Träning F-10


      13:00
    • 16:20

      Intresseanmälan match Köping P-14


      17:20
    • 16:20

      Träningsmatch P-14


      17:20
  • 26Sön
    • 09:00

      Västerås SK FK Vit (hemma) F-13


      10:00
    • 09:20

      Sätra IF (borta) F-13


      10:20
    • 09:40

      Mariebergs SK blå (hemma) F-13


      10:40
    • 10:00

      Kälvesta IoF 1 (hemma) F-13


      11:00
    • 10:00

      Västerås SK FK Grön (borta) F-13


      11:20
    • 10:00

      VSK P11 (borta) P-11


      11:30
    • 10:50

      Kälvesta IoF 2 (hemma) F-13


      11:50
    • 11:10

      Mariebergs SK blå (borta) F-13


      12:30
    • 11:10

      IFK Stocksund M (borta) F-13


      12:30
    • 11:30

      Syrianska IF (hemma) F-13


      12:30
    • 12:20

      Alsike IF (hemma) F-13


      13:30
    • 12:20

      Mariebergs SK vit (borta) F-13


      13:40
    • 12:40

      Västerås SK FK Grön (hemma) F-13


      13:40
    • 12:40

      IFK Stocksund M (borta) F-13


      14:40
    • 13:30

      Träning Division 3 Dam


      15:00
    • 13:30

      Syrianska IF (borta) F-13


      14:30
    • 13:50

      Mariebergs SK vit (borta) F-13


      14:50
    • 14:10

      Kälvesta IoF 1 (hemma) F-13


      15:30
    • 15:00

      Träning F-16


      16:00
    • 16:00

      Träning F-14


      17:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
  • 27Mån
    v.48
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-17


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:30
    • 18:00

      Träning P-17


      19:00
    • 18:45

      Träning F-12


      20:00
    • 19:00

      Träning Division 1


      20:15
  • 28Tis
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-16


      19:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
  • 29Ons
  • 30Tor
    • 17:00

      Träning P-18


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:30

      Träning F-18


      18:30
    • 18:00

      Fotbollsspel 2024 Damjuniorer


      19:00
    • 18:00

      Träning P-16


      19:00
    • 18:00

      Intresseanmälan LOP F-12


      19:00
    • 18:30

      Träning F-10


      20:00