Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gideonsbergs IF

Följ

Gideonsbergs IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

April 2023

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.13
  • 2Sön
    • 12:00

      Träning P-12


      13:30
    • 13:30

      Träning P-14


      14:30
    • 14:30

      Träning F-13


      15:30
    • 16:00

      Träning F-14


      17:00
    • 17:55

      Intresseanmälan träningsmatch 7/4 P-13


      18:00
  • 3Mån
    v.14
    • 10:00

      Träning F-10


      11:30
    • 10:00

      Träning F-09


      11:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
    • 18:30

      Träning Division 1


      20:15
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 10:00

      Träningsmatch Irsta P-13


      11:30
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 22:00

      GIF F13s egen musiklista F-13


      23:00
  • 8Lör
  • 9Sön
  • 10Mån
    v.15
  • 11Tis
  • 12Ons
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 14:00

      Intresseanmälan- Kick Off F-10


      00:00
    • 17:00

      Träning P-15


      18:30
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
  • 15Lör
    • Heldag

      Intresseanmälan- Kick Off F-10

    • Heldag

      Eskilstunacupen P-14

    • Heldag

      Påskcupen Sala - GIF P11 LAG 1 P-11

    • Heldag

      Påskcupen Sala - GIF P11 LAG 2 P-11

    • Heldag

      Påskcupen Sala - GIF P11 LAG 3 P-11

    • 08:00

      Eskilstunacupen F-13


      18:00
    • 09:30

      Träningsmatcher mot BK30 P-13


      14:00
    • 10:00

      Surahammars FK (hemma) F-13


      11:00
    • 10:30

      Träning F-09


      12:00
    • 10:40

      Eskilstuna United DFF (hemma) F-13


      11:40
    • 11:20

      Skiljebo SK (hemma) F-13


      12:20
    • 11:30

      Träning A-lag Herrar


      13:00
    • 12:00

      Kvicksunds SK (hemma) F-13


      13:00
    • 12:40

      Jäders IF (hemma) F-13


      13:40
    • 13:00

      Träning Damjuniorer


      14:30
    • 13:00

      Eskilstunacupen Lag Vit P-14


      17:00
    • 13:00

      Eskilstunacupen Lag Svart P-14


      17:00
    • 13:00

      Eskilstunacupen Lag Röd P-14


      17:00
    • 13:00

      Kvicksundscupen Lag Blå P-14


      17:00
    • 13:20

      Hällbybrunns IF (hemma) F-13


      14:20
    • 13:30

      Premiärmatch GIF damlag div.2 F-09


      16:00
    • 14:00

      IFK Hallsberg (hemma) Division 1


      16:00
    • 14:00

      Tortuna SK (hemma) F-13


      15:00
    • 14:40

      Skiljebo SK (hemma) F-13


      15:40
    • 15:20

      Skogstorps GoIF (hemma) F-13


      16:20
  • 16Sön
    • 00:00

      Intresseanmälan- Kick Off F-10


      19:00
    • Heldag

      Eskilstunacupen (Kvicksundscupen) P-12

    • 09:00

      Träning F-11


      10:00
    • 13:30

      Träning P-14


      14:30
    • 14:30

      Träning F-13


      15:30
    • 15:30

      IK Viljan Strängnäs (borta) Division 3 Dam


      16:30
    • 18:00

      Intresseanmälan för Eskilstunacupen. SVARA INNAN SISTA FEBRUARI P-15


      19:00
    • 19:30

      VSK Flickakademi F-09


      20:30
  • 17Mån
    v.16
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
    • 18:30

      Träning Division 1


      20:15
    • 18:55

      Träning F-09


      20:05
    • 19:00

      Föräldramöte 17 april P-16


      20:00
    • 19:00

      Träning P-10


      20:30
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 16:30

      Träning Damjuniorer


      18:00
    • 17:00

      Träning F-17


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Intresseanmälan träningsmatch lördag 22 april P-13


      17:05
    • 18:00

      Träning F-16


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning Division 1


      19:30
    • 18:00

      Träning F-15


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 17:00

      Träning P-15


      18:30
  • 22Lör
    • 09:00

      KICKOFF - GIF P11 P-11


      16:00
    • 09:30

      Träningsmatcher mot BK30 P-12


      12:45
    • 09:30

      VSK P11 (borta) P-11


      10:45
    • 10:00

      Träningsmatch mot Skultuna P-13


      11:30
    • 10:00

      Lag aktivitet F-11


      14:00
    • 11:00

      Träning F-10


      12:30
    • 11:00

      Träning F-09


      12:30
    • 11:00

      VSK P11 (borta) P-11


      12:15
    • 11:00

      VSK P11 (borta) P-11


      12:15
    • 12:00

      Munktorps BK (borta) A-lag Herrar


      14:00
    • 13:00

      Träningsmatch mot Skultuna P-13


      14:30
    • 13:00

      Träningsmatch mot VIK P-13


      14:30
    • 14:00

      Träningsmatch IFK Eskilstuna P-10


      16:00
    • 14:00

      Rynninge IK (borta) Damjuniorer


      16:00
  • 23Sön
    • 09:00

      Träning F-11


      10:00
    • 09:15

      Rynninge IK (hemma) Damjuniorer


      11:00
    • 12:00

      Träning P-12


      13:30
    • 12:15

      IFK Västerås FK (borta) Division 3 Dam


      14:15
    • 13:30

      Träning P-14


      14:30
    • 14:30

      Träning F-13


      16:00
    • 15:00

      Lysviks IF (borta) Division 1


      17:00
    • 15:00

      Match mot VSK F-13


      16:20
    • 16:00

      Träning F-14


      17:00
    • 17:00

      Träningsmatch Irsta P-10


      18:30
  • 24Mån
    v.17
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Föräldramöte F-10


      18:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
    • 18:30

      Träning Division 1


      20:15
    • 18:55

      Träning F-09


      20:05
    • 19:00

      Träning P-10


      20:30
  • 25Tis
    • 16:55

      Träning F-09


      18:05
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:30

      Teori - spelsätt och roller Damjuniorer


      19:00
    • 17:45

      Träning Division 3 Dam


      19:00
    • 18:00

      Träning P-16


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
  • 26Ons
    • 16:30

      Träning Damjuniorer


      18:00
    • 17:00

      Träning F-17


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Intresseanmälan träningsmatch mot SSK lördagen den 29 april P-13


      17:05
    • 18:00

      Träning F-16


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning Division 1


      19:30
    • 18:00

      Träning F-15


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 19:00

      Kungsör BK Damlag (borta) Division 4 Dam


      21:00
  • 27Tor
    • 16:30

      Träning Division 1


      17:45
    • 16:55

      Träning F-09


      18:05
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-17


      18:00
    • 17:45

      Träning Division 3 Dam


      19:00
    • 17:55

      Intresseanmälan Hovet cup 12/8 P-13


      18:00
    • 18:00

      Träning P-16


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
  • 28Fre
    • 16:00

      Träning P-11


      17:00
    • 17:00

      Träning P-15


      18:30
  • 29Lör
    • 09:30

      Träningsmatcher mot VSK P-12


      14:30
    • 10:00

      Träningsmatch mot SSK P-13


      11:30
    • 10:00

      Barkarö SK (borta) F-10


      12:00
    • 10:00

      Träningsmatch mot SSK P-13


      11:30
    • 11:00

      Fagersta Södra IK P-10 Vit (hemma) P-10


      13:00
    • 11:15

      Träningsmatch mot ESK P-11


      13:15
    • 12:30

      Vaksala SK (borta) Damjuniorer


      14:30
    • 13:00

      Träningsmatch mot SSK P-13


      14:30
    • 13:00

      Bollflickor - GIF Dam F-14


      16:00
    • 14:00

      QBIK (hemma) Division 1


      16:00
    • 17:00

      Syrianska IF Kerburan (hemma) A-lag Herrar


      19:00
    • 17:00

      Bollpojkar P-10


      19:00
  • 30Sön
    • 10:00

      Träning F-13


      11:30
    • 10:00

      Träningsmatch vs VSK P-14


      12:00
    • 10:00

      Träningsmatch mot VSK P-14


      12:00
    • 10:00

      Irsta IF P11 (hemma) P-11


      11:00
    • 11:00

      Kvicksunds SK/Hällby IF (borta) Damjuniorer


      13:00
    • 11:00

      IFK Västerås FK F09 F09/10 (hemma) F-10


      13:00
    • 11:00

      Gideonsbergs IF P-12 (hemma) P-11


      12:00
    • 11:00

      Träningsmatch mot GIF P-11 P-12


      12:15
    • 12:00

      Träning P-12


      13:30
    • 12:00

      Träningsmatch mot VSK P-14


      14:00
    • 12:00

      Träningsmatch mot VSK P-14


      14:00