Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gideonsbergs IF

Följ

Gideonsbergs IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2023

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.22
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 17:15

      Träning P-15


      18:30
    • 17:15

      Träning F-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning Damjuniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning P-17


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träningsmatch mot VIK P-17


      18:30
    • 18:00

      Träning P-16


      19:00
    • 19:00

      Träning P-10


      20:30
    • 19:00

      Träning Division 1


      20:30
  • 2Fre
    • 16:00

      Träning P-11


      17:00
  • 3Lör
    • 10:00

      Köping FF P12 Svart (hemma) P-11


      12:00
    • 10:00

      IFK Västerås FK P11 (hemma) P-11


      12:00
    • 10:00

      Tillberga IK Fotboll F14/15 Vit (hemma) F-14


      12:00
    • 10:00

      Sala FF F09/10 (borta) F-10


      12:00
    • 10:00

      Skiljebo SK P 14 Grön (borta) P-14


      12:00
    • 10:00

      Surahammars FK F12/13 Svart (hemma) F-13


      12:00
    • 11:30

      Surahammars FK F14 (hemma) F-14


      13:30
    • 13:00

      Västerås IK P10:2 (hemma) P-10


      15:00
    • 13:00

      Arboga Södra IF Dam (borta) Division 4 Dam


      15:00
    • 14:00

      Forsby FF (borta) Division 1


      16:00
    • 14:00

      Karlslunds IF FK (hemma) Damjuniorer


      16:00
  • 4Sön
    • 08:00

      Intresseanmälan Poolspel Skiljebo 4/6 P-16


      16:00
    • 09:30

      Västanfors IF FK F11 (hemma) F-11


      11:30
    • 10:00

      Arboga Södra IF P12 Gul (borta) P-12


      12:00
    • 10:00

      Irsta IF Vit (hemma) P-14


      12:00
    • 10:00

      Sala FF F11 (hemma) F-12


      12:00
    • 10:15

      Irsta IF P12 Blå (borta) P-13


      12:15
    • 11:00

      Sala FF PF14/15 P14 Röd (borta) P-14


      13:00
    • 11:30

      Dingtuna GIF P13 (borta) P-13


      13:30
    • 12:00

      Skiljebo SK (borta) Damjuniorer


      14:00
    • 13:00

      Bosnisk SK (hemma) A-lag Herrar


      15:00
    • 13:00

      Barkarö SK Blå (hemma) F-13


      15:00
    • 13:30

      Eskilstuna United DFF F09 (borta) F-09


      15:30
    • 14:15

      GIF P11 Bollpojkar P-11


      17:00
    • 15:00

      Västanfors IF FK F12 (hemma) F-13


      17:00
    • 16:00

      Irsta IF P11 Blå (hemma) P-12


      18:00
    • 16:00

      Sörstafors-Kolbäck FK F12-14 F-14 (borta) F-14


      18:00
    • 16:00

      Västerås IK F10 (hemma) F-10


      18:00
    • 16:00

      Fagersta Södra IK P13 Lag1 (borta) P-13


      18:00
    • 16:00

      Västanfors IF FK F13 (borta) F-12


      18:00
    • 16:00

      Köping FF P14 Röd (borta) P-14


      18:00
    • 17:30

      Dingtuna GIF P12 (hemma) P-12


      19:30
    • 18:00

      Intresseanmälan match 4/6 P-12


      19:00
    • 19:15

      Träning Division 3 Dam


      20:15
  • 5Mån
    v.23
  • 6Tis
    • 10:00

      Västerås IK P14 Vit (borta) P-14


      12:00
    • 13:00

      Västerås IK P10:1 (hemma) P-10


      15:00
    • 13:30

      Nykvarns SK/Enhörna IF (borta) F-09


      15:30
    • 17:00

      Träning F-14


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-16


      19:00
  • 7Ons
    • 17:00

      Träning F-15


      18:00
    • 17:00

      Träning F-17


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Intresseanmälan för seriematcher lördagen dne 10 juni P-13


      17:05
    • 17:15

      Träning P-14


      18:30
    • 17:15

      Träning F-11


      19:00
    • 17:30

      Träning Division 3 Dam


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning Damjuniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning Division 1


      19:00
    • 18:00

      Träning F-16


      19:00
    • 18:30

      Träning F-13


      20:00
    • 18:30

      Träning F-12


      20:00
  • 8Tor
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 17:15

      Träning P-15


      18:30
    • 17:15

      Träning F-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-17


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-16


      19:00
    • 18:00

      Norbergs AIF F 11/12 (borta) F-12


      20:00
    • 18:00

      Ev match Norberg borta F-12


      19:00
    • 19:00

      Träning Division 3 Dam


      20:30
    • 19:00

      Träning P-10


      20:30
    • 19:00

      Träning P-12


      20:30
  • 9Fre
    • 16:00

      Träning P-11


      17:00
    • 18:00

      Positions prioritering F-13


      19:00
    • 19:00

      Västanfors IF FK U (hemma) Division 4 Dam


      21:00
  • 10Lör
    • Heldag

      Intresseanmälan matcher 10-11/6 P-12

    • 09:00

      Poolspel v23 P-15


      00:00
    • 09:30

      Romfartuna GIF F11/12 (borta) F-11


      11:30
    • 10:00

      Romfartuna GIF Västerås F13 (borta) F-13


      12:00
    • 10:00

      Skiljebo SK P 10 Svart (borta) P-10


      12:00
    • 10:00

      Surahammars FK P12 Svart (hemma) P-13


      12:00
    • 10:00

      Västerås IK P14 Svart (hemma) P-14


      12:00
    • 10:00

      Västerås SK FK P14 grön (hemma) P-14


      12:00
    • 10:00

      Poolspel 3m3 F-16


      14:00
    • 11:00

      Surahammars FK P11 Svart (borta) P-11


      13:00
    • 11:00

      Skiljebo SK F 10 (hemma) F-10


      13:00
    • 11:00

      Irsta IF Grön (hemma) P-14


      13:00
    • 11:00

      Hallstahammars SK FK 2014 Zlatan (hemma) P-14


      13:00
    • 11:00

      Träning A-lag Herrar


      12:30
    • 11:30

      Romfartuna GIF F11/12 (borta) F-11


      13:30
    • 12:00

      Skiljebo SK F14 Vit (borta) F-14


      14:00
    • 12:00

      Skiljebo SK P 14 Gul (hemma) P-14


      14:00
    • 13:00

      Västerås BK 30 P13 A (hemma) P-13


      15:00
    • 13:00

      Fagersta Södra IK P13 lag2 (hemma) P-13


      15:00
    • 13:00

      Skiljebo SK F13 Vit (borta) F-13


      15:00
    • 13:00

      Intresseanmälan: Poolspel BK30 10 juni P-16


      16:00
    • 14:30

      Barkarö SK P-12 Röd (borta) P-12


      16:30
    • 15:30

      Rynninge IK/Örebro SK (borta) Damjuniorer


      17:30
    • 17:00

      IF Karlstad Fotboll (hemma) Division 1


      19:00
    • 17:00

      Bollflickor damlaget F-13


      19:00
  • 11Sön
    • 00:00

      Poolspel v23 P-15


      16:00
    • 09:30

      Poolspel Fagersta F-15


      13:00
    • 10:00

      Norrby SK P11/12 (borta) P-12


      12:00
    • 10:00

      Tillberga IK Fotboll F14/15 Grön (borta) F-14


      12:00
    • 10:00

      Irsta IF F13 (vit) (hemma) F-12


      12:00
    • 10:00

      Surahammars FK F12/13 Svart (borta) F-13


      12:00
    • 10:00

      Match Skiljebo SK-GIF P-11 P-11


      12:00
    • 11:00

      Sala FF F14/15 Svart (borta) F-14


      13:00
    • 13:00

      Västerås BK 30 2 (hemma) Damjuniorer


      15:00
    • 13:30

      Syrianska IF Kerburan F 10 (hemma) F-09


      15:30
    • 14:30

      Västerås SK FK P10 (borta) P-10


      16:30
    • 15:00

      Skiljebo SK F14 Svart (hemma) F-14


      17:00
    • 15:30

      Nykvarns SK/Enhörna IF (hemma) F-09


      17:30
    • 16:00

      Sköllersta IF (borta) Division 3 Dam


      18:00
    • 16:00

      Norbergs AIF P 11 Lag 2 (hemma) P-12


      18:00
    • 16:30

      Romfartuna GIF F-Ungdomslag (borta) F-10


      18:30
  • 12Mån
    v.24
  • 13Tis
    • 17:00

      Träning F-14


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Föräldrarsamtal F-09


      18:30
    • 17:45

      Arboga Södra IF P13 Lag3 (hemma) P-13


      19:45
    • 18:00

      Skiljebo SK P 11 (hemma) P-12


      20:00
    • 18:00

      Träning P-16


      19:00
    • 18:00

      Västerås IK P13 Lag 1 (borta) P-13


      20:00
    • 18:00

      Intresseanmälan till sista seriematchen. P-12


      19:00
  • 14Ons
    • 17:00

      Träning F-15


      18:00
    • 17:00

      Träning F-17


      18:00
    • 17:15

      Träning P-14


      18:30
    • 17:15

      Träning F-11


      19:00
    • 17:30

      Träning Damjuniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning Division 1


      19:00
    • 18:00

      Surahammars FK F10 (borta) F-10


      20:00
    • 18:00

      Sala FF PF14/15 P14 Röd (borta) P-14


      20:00
    • 18:00

      Irsta IF (borta) P-14


      20:00
    • 18:30

      Irsta IF F13 (grön) (hemma) F-13


      20:30
    • 18:30

      Arboga Södra IF P12 Svart (hemma) P-12


      20:30
    • 18:30

      Träning F-12


      20:00
    • 18:30

      Romfartuna GIF Västerås F11/F12 (hemma) F-12


      20:30
    • 18:30

      Träning F-13


      20:00
    • 19:00

      Sörstafors-Kolbäck FK (borta) A-lag Herrar


      21:00
  • 15Tor
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 17:15

      Träning P-15


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning Damjuniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning P-17


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Surahammars FK F11/12 (hemma) F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-16


      19:00
    • 18:00

      Kolsva IF P12 (borta) P-13


      20:00
    • 18:00

      Västerås SK FK F 13/14 (hemma) F-13


      20:00
    • 18:00

      Surahammar - GIF F14 vit F-14


      19:00
    • 19:00

      Träning Division 3 Dam


      20:30
    • 19:00

      Träning P-10


      20:30
    • 19:00

      Träning Division 1


      20:30
    • 19:00

      IFK Västerås FK F16U (hemma) Damjuniorer


      21:00
  • 16Fre
    • Heldag

      Aroscupen F-09

    • 08:00

      Aroscupen P-12


      00:00
    • 08:00

      Aroscupen P-13


      00:00
    • 08:00

      Essinge IK (hemma) F-13


      09:00
    • 09:00

      Aroscupen F-10


      00:00
    • 09:40

      Aroscupen Ljusblå P-10


      10:40
    • 10:30

      Irsta Grön (borta) F-13


      11:30
    • 10:30

      Aroscupen Vit P-10


      11:30
    • 13:50

      Spånga Blå (hemma) F-13


      14:50
    • 15:30

      SK Wigör (borta) F-13


      16:30
    • 17:10

      Spånga FK (borta) F-13


      18:10
    • 18:50

      Irsta Grön (hemma) F-13


      19:50
  • 17Lör
    • Heldag

      Aroscupen P-12

    • Heldag

      Aroscupen P-13

    • Heldag

      Aroscupen F-10

    • Heldag

      Intresseanmälan Aroscupen P-14

    • Heldag

      Intresseanmälan: ArosCupen 2023 F-14

    • Heldag

      Aroscupen - skarp anmälan! P-14

    • 07:30

      Aroscupen F8 5-5 2023 F-15


      19:30
    • 08:50

      Spånga Blå (borta) F-13


      09:50
    • 08:50

      Romfartuna (borta) F-13


      09:50
    • 10:00

      Sala FF P11 Röd (hemma) P-11


      12:00
    • 11:00

      Anmälan till Aroscupen 2023 F-14


      00:00
    • 13:50

      Apollon Solna (hemma) F-13


      14:50
    • 13:50

      Essinge IK (hemma) F-13


      14:50
    • 15:30

      Bollflickor Damlag F-10


      18:30
    • 16:30

      Rynninge IK (hemma) Division 1


      18:30
  • 18Sön
    • 00:00

      Aroscupen P-12


      19:00
    • 00:00

      Aroscupen P-13


      18:00
    • 00:00

      Aroscupen F-10


      18:00
    • 00:00

      Anmälan till Aroscupen 2023 F-14


      17:00
    • Heldag

      Aroscupen F-16

    • Heldag

      Aros cupen P-17

    • 08:00

      Intresseanmälan Aroscupen 18 juni P-16


      18:00
    • 09:00

      Aroscupen F-17


      15:00
    • 09:00

      Lagaktivitet Padel Division 1


      10:30
    • 09:30

      Norbergs AIF F11/12 (hemma) F-11


      11:30
    • 09:30

      Hemma Matcher F-11


      16:30
    • 10:00

      Arboga Södra IF F12-13 Gul (borta) F-12


      12:00
    • 10:30

      Spånga FK (borta) F-13


      11:30
    • 10:30

      Apollon Solna (borta) F-13


      11:30
    • 14:30

      Västerås BK 30 F11/12 (hemma) F-11


      16:30
  • 19Mån
    v.25
  • 20Tis
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-16


      19:00
    • 19:00

      Köping FF 2010 Röd (hemma) P-10


      21:00
    • 19:30

      IFK Västerås FK F09 F09/10 (borta) F-10


      21:30
  • 21Ons
    • 17:00

      Träning F-15


      18:30
    • 17:00

      Träning F-17


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:15

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning Division 1


      19:00
    • 18:00

      Träning F-16


      19:00
    • 18:30

      Träning F-13


      20:00
    • 18:30

      Träning F-12


      20:00
    • 18:30

      Skiljebo SK F13 Vit (hemma) F-13


      20:30
    • 18:45

      Irsta IF P11 Grön (borta) P-12


      20:45
    • 19:00

      Irsta IF (borta) A-lag Herrar


      21:00
    • 19:00

      Eskilstuna United DFF (hemma) Damjuniorer


      21:00
    • 19:00

      Götlunda IF F0811 (hemma) F-09


      21:00
    • 19:15

      Sala FF (borta) Division 3 Dam


      21:15
  • 22Tor
  • 23Fre
    • 08:00

      Gothia gänget P-vakt Sätrabrunn A-lag Herrar


      17:00
  • 24Lör
  • 25Sön
    • 10:00

      Irsta IF P12 Röd (hemma) P-11


      12:00
    • 10:30

      Elastico FC Vit (borta) P-14


      12:30
    • 11:00

      Syrianska IF Kerburan F 10 (borta) F-09


      13:00
    • 11:00

      Åkra FC F10/11 (hemma) F-10


      13:00
    • 11:00

      Syrianska IF- GIF F09 F-09


      13:00
    • 14:00

      Västerås SK FK (borta) Division 1


      16:00
    • 14:00

      VSK vs GIF F-10


      16:00
    • 16:00

      Arboga Södra IF (borta) Damjuniorer


      18:00
    • 17:00

      Västerås SK FK P14 röd (borta) P-14


      19:00
  • 26Mån
    v.26
    • 16:45

      Västerås IK F10 (hemma) F-10


      18:45
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning Division 1


      19:00
    • 18:00

      Bollkallar P-15


      21:00
    • 18:00

      Våravslutning F-13


      20:00
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
    • 19:00

      Kungsör BK (hemma) A-lag Herrar


      21:00
    • 19:00

      Sala FF U (hemma) Division 4 Dam


      21:00
    • 19:00

      IK Viljan Strängnäs F-09 (borta) F-09


      21:00
    • 19:00

      Träning Damjuniorer


      20:30
    • 19:00

      IK Viljan Strägnäs -GIF F09 F-09


      21:00
  • 27Tis
  • 28Ons
  • 29Tor
    • 17:15

      Träning P-15


      18:30
    • 17:30

      Träning P-17


      18:30
    • 18:00

      Träning P-16


      19:00
    • 18:00

      Träning Division 1


      19:30
    • 19:00

      Träning P-12


      20:30
  • 30Fre
    • 06:30

      Bil till Dalecarlia P-11


      06:30
    • 10:30

      Täby FK 1 (hemma) P-11


      11:30
    • 11:20

      Leksand 2 (hemma) P-11


      12:20
    • 13:50

      Kallhälls FF (hemma) P-11


      14:50
    • 16:20

      Södra Trögds IK (hemma) P-11


      17:20