Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gideonsbergs IF

Följ

Gideonsbergs IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

April 2024

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
    • 13:15

      Träning Division 1


      15:00
    • 16:30

      Träning P-11


      18:00
    • 16:30

      Träning F-09


      17:30
    • 17:15

      Träning P-15


      18:30
    • 19:00

      Träning F-11


      20:30
  • 2Tis
  • 3Ons
    • 16:30

      Träning F-11


      18:00
    • 16:30

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-15


      18:00
    • 17:15

      Träning P-15


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:30

      Träning Division 3/4 Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
    • 18:30

      Träning Damjuniorer


      20:00
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 20:00

      Beställning overall, ryggsäck och headband F-13


      21:00
  • 4Tor
    • 16:30

      Träning F-09


      17:45
    • 17:00

      Träning P-18


      18:00
    • 17:30

      Träning F-18


      18:30
    • 19:00

      Träning Division 1


      20:30
  • 5Fre
    • 18:00

      Storlekar Material F-12


      19:00
  • 6Lör
    • Heldag

      Ledarträff P-14

    • 09:00

      Träningsläger Damjuniorer


      00:00
    • 10:00

      Träningsmatch P-12


      11:00
    • 10:30

      Träning F-09


      12:00
    • 11:10

      Träningsmatch 1 mot Skiljebo P-11


      12:30
    • 11:30

      Enköpings IS (hemma) A-lag Herrar


      14:00
    • 12:15

      Bollflickor F-12


      15:00
    • 12:30

      Träningsmatch 2 mot Skiljebo P-11


      14:00
    • 13:00

      Tjust IF FF (hemma) Division 1


      15:00
    • 13:00

      IFK Västerås FK (borta) Division 3/4 Dam


      15:00
    • 16:00

      Lagledarträff P-14


      23:00
  • 7Sön
  • 8Mån
    v.15
  • 9Tis
  • 10Ons
  • 11Tor
    • 16:30

      Träning F-09


      17:45
    • 17:00

      Träning P-18


      18:00
    • 17:30

      Träning F-18


      18:30
    • 18:00

      Träning P-16


      19:15
    • 19:00

      Träning Division 1


      20:30
    • 19:00

      Målvaktsträning F-11


      20:00
  • 12Fre
    • 14:00

      Intresseanmälan Eskilstunacupen P-11


      00:00
    • 17:30

      Hällbybrunns IF (borta) P-11


      18:30
    • 19:10

      IK Sturehov Blå (hemma) P-11


      20:30
  • 13Lör
    • Heldag

      Intresseanmälan Eskilstunacupen P-11

    • Heldag

      Intresseanmälan Eskilstunacupen P-14

    • Heldag

      Eskilstunacupen F-16

    • Heldag

      EskilstunaCupen P-12

    • 09:00

      Eskilstunacupen F-17


      14:00
    • 09:20

      Eskilstunacupen P-14


      14:00
    • 09:30

      Träningsmatcher och Korvgrillning F-15


      13:00
    • 09:50

      Smedby AIS 1 (hemma) P-11


      10:50
    • 10:00

      Eskilstunacupen P-14


      16:00
    • 10:30

      Träning F-09


      12:00
    • 10:30

      Träning F-09


      12:00
    • 10:40

      Skogstorp GOIF (borta) P-11


      12:10
    • 12:00

      IFK Västerås FK (hemma) A-lag Herrar


      14:00
    • 13:00

      IFK Värnamo (borta) Division 1


      15:00
    • 14:00

      Tyresö Strand FC lag 1 (hemma) P-11


      15:30
    • 14:30

      Övernattning F-13


      00:00
    • 14:40

      Eskilstunacupen P-14


      18:30
    • 14:50

      Athletic FC Eskilstuna (borta) P-11


      15:50
    • 17:30

      Intresseanmälan Cupdisco P-14


      21:30
    • 18:30

      Eskilstunacupens Cupdisco F-16


      20:30
  • 14Sön
    • 00:00

      Intresseanmälan Eskilstunacupen P-11


      19:00
    • 00:00

      Övernattning F-13


      13:30
    • Heldag

      Aktivitetsinfo - Intresseanmälan för Eskilstunacupen. SVARA INNAN 3e MARS! P-15

    • 10:30

      Träningsmatch mot BK30 10/11 F-11


      12:30
    • 13:45

      Träningsmatch mot Sala P-14


      15:45
    • 15:00

      Träning F-14


      16:30
  • 15Mån
    v.16
  • 16Tis
  • 17Ons
  • 18Tor
    • 16:30

      Träning F-09


      17:45
    • 17:00

      Träning P-18


      18:00
    • 17:30

      Träning F-18


      18:30
    • 18:00

      Träning P-16


      19:15
    • 19:00

      Träning Division 1


      20:30
  • 19Fre
    • 17:00

      Träningsläger F-11


      00:00
    • 18:30

      Träning P-15


      19:30
  • 20Lör
    • 00:00

      Träningsläger F-11


      14:00
    • 09:00

      Eget poolspel F-13


      15:00
    • 10:30

      Träning F-09


      12:00
    • 11:30

      Träning Damjuniorer


      13:00
    • 13:15

      VIK cup match 1 P-14


      14:15
    • 13:30

      Ramströms minicup F-14


      18:00
    • 13:45

      Bollflickor F-16


      17:00
    • 14:00

      VIK cupen match 2 P-14


      15:00
    • 14:30

      P18 IK (hemma) Division 1


      16:30
    • 15:00

      VIK-cupen match 3 P-14


      16:00
    • 15:45

      VIK-cupen match 4 P-14


      16:45
    • 19:00

      Västerås FC (borta) A-lag Herrar


      21:00
  • 21Sön
    • 11:00

      Träning P-14


      12:30
    • 12:00

      Smedjebackens FK (hemma) Division 3/4 Dam


      14:00
    • 15:00

      Träning F-16


      16:00
    • 15:00

      Träning F-14


      16:30
    • 16:30

      Träningsmatch 1 mot Enköping P-11


      18:00
    • 17:00

      Gustafs GoIF 08-09/ Islingby IK (borta) Damjuniorer


      19:00
    • 18:00

      Träningsmatch 2 mot Enköping P-11


      19:30
  • 22Mån
    v.17
  • 23Tis
  • 24Ons
  • 25Tor
  • 26Fre
    • 16:30

      Träning P-11


      18:00
    • 18:30

      Träning P-15


      19:30
  • 27Lör
    • 09:00

      Fratelli Fotbolls-skoj P-16


      14:00
    • 09:00

      Minicup Vsk F-13


      16:00
    • 10:20

      Köping FF Röd P11 (borta) P-11


      12:20
    • 10:30

      Träning F-09


      12:00
    • 11:00

      Västerås IK Fotboll; F10 -1 (hemma) F-11


      13:00
    • 12:00

      Träningsmatch (röd) Skiljebo F-12


      13:20
    • 13:00

      Träning Division 1


      14:30
    • 13:00

      Karlslunds IF FK (hemma) Division 3/4 Dam


      15:00
    • 15:00

      Internmatch/Spelarmöte P-13


      20:00
  • 28Sön
    • 10:30

      Träning F-13


      12:00
    • 11:00

      Träning P-14


      12:30
    • 12:15

      Bollpojkar GIF Herrar - Hemmamatch P-16


      15:00
    • 13:00

      Husqvarna FF (borta) Division 1


      15:00
    • 13:00

      Västerås BK 30 (hemma) A-lag Herrar


      15:00
    • 15:00

      Träning F-16


      16:00
    • 15:00

      Träning F-14


      16:30
    • 15:00

      Surahammars FK (borta) F-11


      17:00
    • 15:30

      Västerås SK FK F15 (borta) Damjuniorer


      17:30
  • 29Mån
    v.18
  • 30Tis
    • 17:00

      Träning F-14


      18:30
    • 17:00

      Träning F-13


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:30

      Träning P-14


      20:00