Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gideonsbergs IF

Följ

Gideonsbergs IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 08:45

      Chokladsortering F-12


      14:00
    • 09:00

      Cup i Skultuna 3 mot 3 spel P-17


      16:00
    • 09:00

      Mässingscupen P-18


      16:00
    • 10:00

      Hallstahammars SK FK 2014 Ibrahimovic (hemma) P-14


      12:00
    • 10:00

      Ransta IK P16-13 (hemma) P-14


      12:00
    • 10:00

      Skiljebo SK F14 Svart (borta) F-14


      12:00
    • 10:00

      Romfartuna GIF P13/12 (borta) P-13


      12:00
    • 10:00

      Västerås BK 30 P15 SVART (hemma) P-15


      11:00
    • 10:00

      Intresseanmälan seriematcher 1:a respektive 2:a juni P-13


      11:00
    • 11:00

      Sala FF F12 (borta) F-13


      13:00
    • 11:00

      Västerås SK FK Vit (hemma) P-15


      13:00
    • 11:00

      Ekeby BK F13-14 (borta) F-13


      13:00
    • 12:00

      Romfartuna GIF P15 1 (hemma) P-15


      14:00
    • 12:00

      Extramatch mot VSK, igen P-15


      13:00
    • 12:30

      Västerås IK F10 Svart (borta) F-11


      14:30
    • 13:00

      Smedby AIS (hemma) Damjuniorer


      15:00
    • 13:00

      IK Oden (hemma) A-lag Herrar


      15:00
    • 13:00

      Bollpojkar GIF P-14


      16:00
    • 13:15

      Boo FF (borta) Division 1


      15:15
    • 14:00

      Norrby SK (borta) Division 3/4 Dam


      16:00
    • 15:30

      Skiljebo SK F13 Vit (hemma) F-12


      17:30
  • 2Sön
    • 09:30

      IK Oden P15 Blå (borta) P-15


      11:30
    • 10:00

      Romfartuna GIF F14 (hemma) F-13


      12:00
    • 10:00

      Sörstafors-Kolbäck FK F11 (hemma) F-11


      12:00
    • 10:00

      Forsby FF F12 Blå (hemma) F-12


      12:00
    • 10:00

      Sala FF F14/15 (hemma) F-14


      12:00
    • 10:00

      Skiljebo SK F 15 Svart (borta) F-15


      11:00
    • 10:30

      Barkarö SK P15 röd (borta) P-15


      12:30
    • 12:00

      Västerås BK 30 P11 Vit (hemma) P-11


      14:00
    • 12:00

      Tillberga IK Fotboll F-15 (borta) F-15


      13:00
    • 12:30

      Köping FF Röd (borta) P-15


      14:30
    • 13:00

      Syrianska IF Kerburan F13/14 (borta) F-13


      15:00
    • 13:00

      Lillkyrka IF (hemma) F-09


      15:00
    • 15:00

      IK Franke P2011 (hemma) P-11


      17:00
    • 15:00

      IK Franke P2014 Vit Svart (borta) P-14


      17:00
    • 15:00

      Träning F-16


      16:00
    • 16:00

      Skiljebo SK P 14 Blå (borta) P-14


      18:00
    • 16:00

      Romfartuna GIF P12/13 (hemma) P-12


      17:30
    • 16:00

      Köping FF P13 Svart (borta) P-13


      18:00
    • 17:30

      IK Franke P2012 (hemma) P-12


      19:30
  • 3Mån
    v.23
  • 4Tis
    • 17:00

      Träning F-14


      18:30
    • 17:15

      Träning P-15


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-17


      18:30
    • 17:30

      Träning P-16


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:15

      Träning F-16


      19:15
    • 18:30

      Landskamp EM kval Sverige - Irland F-11


      21:00
  • 5Ons
  • 6Tor
    • Heldag

      Intresseanmälan Nationaldags Cup P-14

    • 05:45

      Nationaldagscupen P-14


      14:00
    • 10:00

      Träning Damjuniorer


      11:30
    • 10:00

      Norrby SK P13-14 (hemma) P-13


      12:00
    • 10:00

      Intresseanmälan matcher 6/6 P-13


      13:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:30
    • 11:00

      Sala FF P13 Svart (borta) P-13


      13:00
    • 11:00

      Forsby FF F-13 vit (borta) F-13


      13:00
    • 11:00

      Match med P13 i Sala P-12


      12:30
    • 14:00

      Munktorps BK (borta) A-lag Herrar


      16:00
    • 17:00

      Träning P-18


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning F-14


      18:30
    • 17:15

      Träning P-15


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning Division 1


      19:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:30
    • 18:30

      Träning F-13


      19:30
    • 19:00

      Träning Division 3/4 Dam


      20:30
  • 7Fre
    • 16:00

      Träning F-13


      17:00
  • 8Lör
    • 00:00

      Hornafrik Ungdomsförening IF P12 (borta) P-12


      02:00
    • 08:00

      Poolspel F-16


      15:00
    • 08:00

      Intresseanmälan eget poolspel 8/6 P-16


      14:00
    • 09:00

      Poolspel hemma - Lag 1 P-16


      13:00
    • 09:00

      Poolspel hemma - Lag 2 P-16


      13:00
    • 09:30

      Skiljebo SK F14 Gul (borta) F-13


      11:30
    • 09:45

      Poolspel hemma - Lag 3 P-16


      13:30
    • 09:45

      Poolspel hemma - Lag 4 P-16


      13:30
    • 10:00

      Västerås IK P2014:2 Svart (hemma) P-14


      12:00
    • 10:00

      Hallstahammars SK FK P15 Vit (hemma) P-15


      12:00
    • 10:30

      Irsta IF P11 - 2 (borta) P-11


      12:30
    • 11:00

      Fagersta Södra IK P15 GRÅ (hemma) P-15


      13:00
    • 11:00

      Västanfors IF FK F13 (hemma) F-13


      13:00
    • 11:30

      Västerås BK 30 P13 BLÅ (hemma) P-14


      13:30
    • 12:00

      Fagersta Södra IK P15 BLÅ (hemma) P-15


      14:00
    • 12:15

      Bollflickor GIF -Tyresö F-14


      15:30
    • 13:00

      Tyresö FF (hemma) Division 1


      15:00
    • 13:00

      Irsta IF F13 Grön (hemma) F-13


      15:00
    • 14:00

      F-15 (hemma) F-15


      15:00
    • 15:30

      Västerås BK 30 F11/12 (borta) F-11


      17:30
  • 9Sön
    • 09:20

      Kolsva IF PF 14/15 (borta) P-14


      11:20
    • 10:00

      Forsby FF F-10 (hemma) F-11


      12:00
    • 10:00

      Barkarö SK F14 1 (borta) F-14


      12:15
    • 10:00

      IK Franke P2014 Vit Vit (hemma) P-13


      12:00
    • 10:00

      Surahammars FK P15 Vit (borta) P-15


      11:00
    • 10:00

      Intresseanmälan matcher 9/6 P-13


      15:00
    • 11:00

      Arboga Södra IF F12-13 Gul (hemma) F-13


      13:00
    • 11:00

      Rytterne IS P 12-13 (borta) P-12


      13:00
    • 11:00

      Surahammars FK F15 (hemma) F-15


      12:00
    • 12:00

      Skinnskattebergs SK P11-12 (hemma) P-11


      14:00
    • 12:00

      Irsta IF 1 (borta) F-12


      14:00
    • 12:00

      Hallstahammars SK FK P15 Röd (borta) P-15


      14:00
    • 13:00

      Sörstafors-Kolbäck FK F12,13,14 (hemma) F-13


      15:00
    • 13:00

      IK Sturehov 2 (borta) F-09


      15:00
    • 13:00

      Västerås IK P2013:2 GUL (hemma) P-13


      15:00
    • 14:00

      Irsta IF 2 (borta) F-12


      16:00
    • 14:00

      Västerfärnebo AIK 15-16 (borta) P-15


      16:00
    • 14:00

      Match mot VIK fotboll 2018 P-18


      15:30
    • 15:00

      Romfartuna GIF P11 (hemma) P-11


      17:00
    • 15:30

      Kvarnsvedens IK F2009 (borta) Damjuniorer


      17:30
    • 16:00

      IF Eker Örebro (hemma) Division 3/4 Dam


      18:00
    • 16:00

      Köping FF P14 Svart (borta) P-14


      18:00
  • 10Mån
    v.24
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:00

      Träning F-13


      18:30
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning Division 3/4 Dam


      19:00
    • 17:30

      Träning Division 1


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12


      19:00
    • 17:30

      Träning Damjuniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning F-15


      18:30
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:00

      Köping FF Svart (borta) P-15


      20:00
    • 18:00

      Extramatch mot Köping, Måndag den 10e Juni, 18:00 P-15


      19:00
    • 18:15

      Irsta IF F13 Vit (borta) F-13


      20:15
    • 18:30

      Skiljebo SK F 10 Gul (hemma) F-11


      20:30
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 19:00

      Kungsör BK Damlag (hemma) Division 3/4 Dam


      21:00
    • 19:00

      Träning F-09


      20:30
  • 11Tis
    • 17:00

      Träning F-14


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-17


      18:30
    • 17:30

      Träning P-16


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:00

      Sala FF P15 Röd (hemma) P-15


      20:00
    • 18:00

      Västerås SK FK P12 Vit (hemma) P-12


      20:00
    • 18:00

      Arboga Södra IF P15 Lag2 (hemma) P-15


      19:00
  • 12Ons
    • 17:00

      Träning F-11


      19:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:30
    • 17:30

      Träning Division 3/4 Dam


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12


      19:00
    • 17:30

      Träning F-17


      18:30
    • 17:30

      Träning Damjuniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning F-15


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning Division 1


      19:30
    • 18:00

      Arboga Södra IF P12 Svart (hemma) P-12


      20:00
    • 18:30

      Västerås SK FK Röd (borta) P-15


      00:00
    • 18:30

      Extramatch mot VSK, återigen P-15


      19:30
    • 19:00

      Syrianska IF Kerburan (hemma) A-lag Herrar


      21:00
    • 19:00

      Träning P-11


      20:30
  • 13Tor
    • 00:00

      Västerås SK FK Röd (borta) P-15


      19:25
    • 17:00

      Träning P-18


      18:00
    • 17:00

      Träning F-14


      18:30
    • 17:15

      Träning P-15


      18:30
    • 17:30

      Träning P-17


      18:30
    • 17:30

      Träning Damjuniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning P-16


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning Division 1


      19:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:30
    • 18:00

      Irsta IF P15 Grön (hemma) P-15


      20:00
    • 18:30

      Dingtuna GIF P14 (borta) P-14


      20:30
    • 19:00

      Träning Division 3/4 Dam


      20:30
    • 19:00

      Örebro SK FK (hemma) F-09


      21:00
  • 14Fre
    • Heldag

      Hudik Cup F-11

    • Heldag

      Intresseanmälan Aroscupen F-09

    • Heldag

      Intresseanmälan P-12

    • 08:00

      Intresseanmälan Aroscupen P-11


      00:00
    • 08:00

      Aroscupen F-12


      00:00
    • 08:00

      Aroscupen - Lag 1 P-13


      00:00
    • 08:00

      Aroscupen - Lag 2 P-13


      00:00
    • 08:00

      Aroscupen P-12


      19:00
    • 08:00

      Stureby SK Blå (borta) F-13


      09:00
    • 08:00

      Kallhälls FF (borta) F-13


      09:00
    • 08:50

      Ursvik IK svart (hemma) F-13


      09:50
    • 09:00

      Aroscupen Damjuniorer


      00:00
    • 09:40

      Stureby SK (hemma) P-11


      11:00
    • 09:40

      Viggbyholms IK (hemma) P-11


      11:00
    • 11:00

      Skiljebo F17 (hemma) Damjuniorer


      12:00
    • 11:00

      Sävedalens IF (borta) F-09


      12:00
    • 11:20

      IK Waria Röd (hemma) F-13


      12:20
    • 12:10

      Tyresö FF Röd (hemma) F-13


      13:10
    • 13:50

      IK Franke (borta) P-11


      15:15
    • 14:40

      Rotebro IS FF (hemma) F-13


      15:40
    • 15:00

      Boo FF DJ (borta) Damjuniorer


      16:00
    • 15:30

      Hallstahammar SK (borta) P-11


      17:00
    • 16:20

      Stureby SK Vit (borta) F-13


      17:20
    • 17:00

      IFK Haninge (hemma) F-09


      18:00
    • 18:00

      Aroscupen P-14


      00:00
    • 18:50

      Segeltorps IF (borta) F-13


      19:50
    • 18:50

      IF Brommapojkarna Lag4 (borta) F-13


      19:50
  • 15Lör
    • Heldag

      Intresseanmälan Aroscupen P-11

    • Heldag

      Aroscupen F-12

    • Heldag

      Aroscupen - Lag 1 P-13

    • Heldag

      Aroscupen - Lag 2 P-13

    • Heldag

      Aroscupen Damjuniorer

    • Heldag

      Aroscupen P-14

    • Heldag

      Aroscupen F-16

    • Heldag

      Deltagare - Aktivitetsinfo - Intresseanmälan för Aroscupen. SVARA INNAN 3e MARS! P-15

    • 07:00

      Aroscupen P-12


      17:00
    • 07:30

      Aroscupen Lag 1 P-16


      18:00
    • 07:30

      Aroscupen Lag 2 P-16


      18:00
    • 07:30

      Aroscupen Lag 3 P-16


      18:00
    • 08:00

      Anmälan Aroscupen P-16


      17:00
    • 08:00

      Enköpings SK (borta) Damjuniorer


      09:00
    • 08:00

      Enskede IK (borta) P-11


      09:30
    • 08:00

      Hammarby IF (hemma) P-11


      09:30
    • 08:10

      Aroscupen Lag 4 P-16


      18:40
    • 08:50

      Huddinge IF Svart (hemma) F-13


      09:50
    • 10:30

      IK Waria Vit (hemma) F-13


      11:30
    • 11:20

      Apollon Solna FK (hemma) F-13


      12:20
    • 11:20

      Sveakurd FF (borta) P-11


      12:45
    • 13:00

      Surahammars FK F14 Vit (borta) F-14


      15:00
    • 14:40

      Sollentuna FK (hemma) P-11


      16:00
    • 15:00

      Kungsängens IF (borta) F-09


      16:00
    • 15:30

      New Mill FC (borta) F-13


      16:30
    • 16:20

      Enebybergs IF (borta) F-13


      17:20
    • 17:00

      IFK Viksjö (hemma) Damjuniorer


      18:00
    • 17:10

      Romfartuna GIF (borta) F-13


      18:10
  • 16Sön
    • Heldag

      Intresseanmälan Aroscupen P-11

    • 00:00

      Aroscupen F-12


      16:00
    • 00:00

      Aroscupen - Lag 1 P-13


      18:00
    • 00:00

      Aroscupen - Lag 2 P-13


      18:00
    • Heldag

      Aroscupen Damjuniorer

    • 00:00

      Aroscupen P-14


      19:00
    • 07:00

      Aroscupen P-12


      17:00
    • 08:00

      Anmälan Aroscupen P-17


      09:00
    • 08:00

      Aroscupen F-17


      16:00
    • 08:50

      Huddinge IF Gul (hemma) F-13


      09:50
    • 11:00

      Västerås BK 30 F2014/15 (hemma) F-15


      12:00
    • 11:00

      F-15 (hemma) F-15


      12:00
    • 12:00

      BP Ungdom (borta) F-09


      13:00
    • 13:00

      Älvsjö AIK FF (borta) Division 1


      15:00
    • 13:50

      Skiljebo SK Gul (hemma) F-13


      14:50
    • 14:40

      Karlbergs BK (borta) F-13


      15:40
    • 15:00

      Träning F-16


      16:00
    • 18:00

      Arboga Södra IF F14-15 Svart (hemma) F-14


      20:00
  • 17Mån
    v.25
  • 18Tis
    • 17:15

      Träning P-15


      18:30
    • 17:30

      Träning P-17


      18:30
    • 17:30

      Träning P-16


      19:00
    • 17:30

      IK Franke P2015 Grön (borta) P-15


      19:30
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 17:30

      Barkarö SK (borta) F-13


      18:30
    • 18:15

      Träning F-16


      19:15
    • 18:30

      Barkarö SK Röd F12/13 (borta) F-13


      19:30
    • 19:00

      Västerås IK (borta) Division 3/4 Dam


      21:00
    • 19:00

      Vaksala SK (borta) Damjuniorer


      21:00
    • 19:15

      Adolfsbergs IK (borta) F-09


      21:15
  • 19Ons
    • 17:30

      Träning Division 3/4 Dam


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12


      19:00
    • 17:30

      Skultuna IS F12-13 (hemma) F-12


      19:30
    • 17:30

      Träning F-17


      18:30
    • 17:30

      Träning F-15


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning Division 1


      19:30
    • 18:00

      IK Oden F10/11 (borta) F-11


      20:00
    • 18:30

      Surahammars FK P11 (borta) P-11


      20:30
    • 19:00

      Arboga Södra IF (borta) A-lag Herrar


      21:00
    • 19:00

      Träning P-11


      20:30
  • 20Tor
    • 17:00

      Träning P-18


      18:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning Damjuniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning P-16


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning Division 1


      19:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:30
    • 18:00

      Barkarö SK F15 Blå (hemma) F-15


      19:00
    • 18:00

      F-15 (hemma) F-15


      19:00
    • 18:30

      Träning F-13


      20:00
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
  • 24Mån
    v.26
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:00

      Avslutning F-13


      18:30
    • 17:30

      Träning Division 3/4 Dam


      19:00
    • 17:30

      Träning Division 1


      19:00
    • 17:30

      Träning Damjuniorer


      19:00
    • 18:15

      Bollpojkar P11: GIF A - Västerfärnebo P-11


      20:45
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 19:00

      Västerfärnebo AIK (hemma) A-lag Herrar


      21:00
    • 19:00

      Skiljebo SK Dam (hemma) Division 3/4 Dam


      21:00
    • 19:00

      Forsby FF F-11 (hemma) F-11


      21:00
    • 19:00

      Forsby FF (borta) F-09


      21:00
    • 19:00

      Ny tid för uppskjutna matchen mot Forsby FF F-09


      21:00
  • 25Tis
    • 00:00

      Ledigt till och med fredagen den 25 Juli A-lag Herrar


      00:00
    • 17:15

      Träning P-15


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-16


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:15

      Träning F-16


      19:15
  • 26Ons
    • 17:00

      Skiljebo SK P 14 Svart (hemma) P-14


      19:00
    • 17:30

      Träning Division 3/4 Dam


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-17


      18:30
    • 17:30

      Träning Damjuniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 17:30

      Sommaravslutning F-15


      19:30
    • 18:00

      Träning Division 1


      19:30
    • 19:00

      Karlslunds IF FK (hemma) F-09


      21:00
    • 19:00

      Träning P-11


      20:30
  • 27Tor
    • 17:00

      Träning P-18


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:15

      Träning P-15


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning Damjuniorer


      19:00
    • 17:30

      Avslutning P-16


      19:30
    • 18:00

      Träning Division 1


      19:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:30
    • 19:00

      Träning Division 3/4 Dam


      20:30
    • 19:30

      Föräldrar till att hjälpa till under Cityfestivalen F-13


      00:00
  • 28Fre
    • Heldag

      Föräldrar till att hjälpa till under Cityfestivalen F-13

    • 12:00

      Bilanmälan Åsacupen P-11


      13:00
    • 18:00

      Intresseanmälan ÅsaCup P-11


      00:00
  • 29Lör
    • Heldag

      Föräldrar till att hjälpa till under Cityfestivalen F-13

    • Heldag

      Intresseanmälan ÅsaCup P-11

    • 10:00

      IK Franke P2014 Vit Röd (hemma) P-14


      12:00
    • 11:00

      Västerås SK FK F15 (hemma) Damjuniorer


      13:00
    • 11:30

      Bollflickor damlaget F-11


      15:00
    • 13:00

      Värmdö IF (hemma) Division 1


      15:00
  • 30Sön
    • 00:00

      Föräldrar till att hjälpa till under Cityfestivalen F-13


      01:00
    • 00:00

      Intresseanmälan ÅsaCup P-11


      19:00
    • 11:00

      Västerås IK P2014:3 (borta) P-14


      13:00