Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gideonsbergs IF

Följ

Gideonsbergs IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2024

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.31
  • 2Fre
    • 10:00

      Skara sommarland Cup 2024 F-12


      00:00
  • 3Lör
    • Heldag

      Skara sommarland Cup 2024 F-12

  • 4Sön
  • 5Mån
    v.32
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
  • 9Fre
    • 12:00

      Forward Cup - Intresseanmälan F-11


      00:00
  • 10Lör
    • Heldag

      Forward Cup - Intresseanmälan F-11

    • 08:00

      Intresseanmälan Hovet Cup P-16


      19:00
    • 09:00

      Anmälan - Hovet Cup P-16


      15:00
    • 10:00

      Match mot Hallstahammar 17/18 P-18


      12:00
    • 10:00

      Intresseanmälan för match F-13


      00:00
    • 15:00

      Västerfärnebo AIK (borta) A-lag Herrar


      17:00
    • 16:00

      Karlslunds IF FK (borta) Division 3/4 Dam


      18:00
  • 11Sön
    • 00:00

      Forward Cup - Intresseanmälan F-11


      20:00
    • 00:00

      Intresseanmälan för match F-13


      14:00
    • 13:00

      IFK Värnamo (hemma) Division 1


      15:00
    • 13:00

      Bollflickor F-16


      15:30
  • 12Mån
    v.33
  • 13Tis
  • 14Ons
  • 15Tor
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 11:00

      Forsby FF F-11 (hemma) F-11


      13:00
    • 14:00

      Skiljebo SK F 09 (borta) Damjuniorer


      16:00
    • 15:00

      Syrianska IF Kerburan (borta) A-lag Herrar


      17:00
    • 16:00

      Forsby FF F12 Vit (borta) F-13


      18:00
    • 23:59

      Sala FF P14 (hemma) P-14


      00:00
  • 18Sön
    • 00:00

      Sala FF P14 (hemma) P-14


      01:59
    • 00:00

      Västanfors IF FK F13 (borta) F-13


      02:00
    • 00:00

      Surahammars FK P14 Vit (hemma) P-14


      02:00
    • 00:00

      Västerås IK P2014:2 Svart (hemma) P-14


      02:00
    • 00:00

      Ransta IK P10-11 (borta) P-11


      02:00
    • 00:00

      Västerås BK 30 P11 Vit (hemma) P-11


      02:00
    • 00:00

      Ransta IK P16-13 (borta) P-14


      02:00
    • Heldag

      Poolspel Irsta P-16

    • 00:00

      Skiljebo SK F 11 Svart (hemma) F-11


      02:00
    • 15:00

      Träning F-16


      16:00
    • 15:00

      Matchspel mot Skiljebo SK P-16


      16:00
    • 16:00

      Yxhults IK (hemma) Division 3/4 Dam


      18:00
    • 17:00

      P18 IK (borta) Division 1


      19:00
    • 23:59

      Kungsör BK F12-13 Röd (borta) F-12


      00:00
    • 23:59

      Forsby FF F12 Gul (hemma) F-12


      00:00
    • 23:59

      Barkarö SK Blå (hemma) F-13


      00:00
  • 19Mån
    v.34
    • 00:00

      Kungsör BK F12-13 Röd (borta) F-12


      01:59
    • 00:00

      Forsby FF F12 Gul (hemma) F-12


      01:59
    • 00:00

      Barkarö SK Blå (hemma) F-13


      01:59
    • 17:30

      Träning Division 1


      19:00
    • 17:30

      Fotbollslekis!! F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
    • 18:30

      Träning F-11


      20:00
  • 20Tis
  • 21Ons
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
    • Heldag

      Fotbollens dag 24e Augusti P-15

    • Heldag

      Fotbollens Dag F-16

    • Heldag

      Fotbollens Dag P-18

    • Heldag

      Fotbollens dag F-17

    • Heldag

      Intresseanmälan för fotbollensdag F-13

    • Heldag

      Intresseanmälan: Fotbollens dag 2024 F-14

    • Heldag

      Fotbollensdag P-14

    • 08:00

      Fotbollens Dag 24/8 F-12


      18:00
    • 08:00

      Fotbollens dag P-12


      18:00
    • 09:00

      Fotbollens dag P-17


      16:00
  • 25Sön
    • 00:00

      Norbergs AIF P10 (hemma) P-11


      02:00
    • 00:00

      Fagersta Södra IK P11 Blå (borta) P-11


      02:00
    • 00:00

      Romfartuna GIF F10 Vit (borta) F-11


      02:00
    • 10:00

      Skinnskattebergs SK F10-11 (borta) F-11


      12:00
    • 11:15

      Bollflickor GIF Dam - Husqvarna FF F-15


      14:15
    • 12:00

      Husqvarna FF (hemma) Division 1


      14:00
    • 13:00

      Gustafs GoIF 08-09/ Islingby IK (borta) Damjuniorer


      15:00
    • 13:00

      IK Oden (borta) A-lag Herrar


      15:00
    • 15:00

      Träning F-16


      16:00
    • 16:00

      Scandinavian FC Örebro (borta) Division 3/4 Dam


      18:00
  • 26Mån
    v.35
  • 27Tis
  • 28Ons
  • 29Tor
  • 30Fre
    • 19:00

      Skogstorps GOIF F08/09 (borta) Damjuniorer


      21:00
  • 31Lör
    • 10:30

      Irsta IF P14 Grön (borta) P-14


      12:30
    • 11:00

      Sörstafors-Kolbäck FK Damlag (borta) Division 3/4 Dam


      13:00
    • 11:00

      Surahammars FK F11/12 Svart (hemma) F-11


      13:00
    • 13:00

      Smedby AIS (borta) Division 1


      15:00
    • 13:00

      IFK Västerås FK Herr (hemma) A-lag Herrar


      15:00
    • 14:30

      Elastico FC Vit P14 (borta) P-14


      16:30